Czy suplementy wspomagające potencję są skuteczne?

Wszystko co dotyczy suplementów diety...

Czy suplementy wspomagające potencję są skuteczne?

Postprzez Arek » Pt cze 05, 2015 19:27

Co myślicie na temat suplementów wspomagających potencję? Działają? Jest sens ich stosowania?
Arek
 

Postprzez » Pt cze 05, 2015 19:27

 

Re: Czy suplementy wspomagające potencję są skuteczne?

Postprzez DymuS » Pn cze 15, 2015 20:30

Stosowałem iqma i uważam, ze jeżeli chodzi o poprawienie ereckcji to nie ma on sobue równych. W każdym razie ja jestem mega zadowolony
DymuS
 

Re: Czy suplementy wspomagające potencję są skuteczne?

Postprzez Patryk » Pt lip 03, 2015 20:35

DymuS napisał(a):Stosowałem iqma i uważam, ze jeżeli chodzi o poprawienie ereckcji to nie ma on sobue równych. W każdym razie ja jestem mega zadowolony

Całkowicie potwierdzam cytowaną opinie, sam również swojego czasu miałem problemy z erekcją. I Iqman okazał się bardzo skutecznym środkiem
Patryk
 

Re: Czy suplementy wspomagające potencję są skuteczne?

Postprzez Dominik » So lip 18, 2015 12:21

Jak dla mnie idealnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o poprawę erekcji było zastosowanie preparatu iqman. W sumie to nie spodziewałem się az tak dobrych efektów. A byście widzieli jaka teraz moja żona jest zadowolona...
Dominik
 

Re: Czy suplementy wspomagające potencję są skuteczne?

Postprzez Darek » Wt lip 28, 2015 18:10

Ja stosowałem iqman i w moim przypadku tabletki te okazały się bardzo skuteczne, ku wielkiemu zadowoleniu małżonki... :D
Darek
 

Re: Czy suplementy wspomagające potencję są skuteczne?

Postprzez rafi » Cz sie 20, 2015 14:23

Patrząc na to jakie orgazmy ma teraz moja żona, po tym jak poprawiłem erekcję IQman to zdecydowanie uważam, ze sa one skuteczne
rafi
 

Re: Czy suplementy wspomagające potencję są skuteczne?

Postprzez Irek » So paź 03, 2015 19:51

Ja też stosowałam iqman i uważam, ze obecnie nie ma lepszego środka na poprawienie erekcji, zresztą może to się wydać dziwne, ale żona tez stwierdziła, że takie jak mam teraz możliwości, to o takich wcześniej mogła tylko marzyć..
Irek
 

Re: Czy suplementy wspomagające potencję są skuteczne?

Postprzez Karma » Pt paź 16, 2015 21:06

Ja akurat stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z uzyskanych efektów, w końcu seks znów jest przyjamnością
Karma
 

Re: Czy suplementy wspomagające potencję są skuteczne?

Postprzez Michal » Śr paź 28, 2015 16:50

Ja stosowałem jak miałem problemy z erekcją tabletki iqman i po 3 miesiącach nie mam już żadnego pod tym względem problemu.Erekcja jest taka jak to za naprawdę bardzo dawnych czasów bywało, czyli rewelacyjne i do tego za każdym razem... :D
Michal
 

Re: Czy suplementy wspomagające potencję są skuteczne?

Postprzez Lucas » Pt lis 06, 2015 21:20

ja akurat stosowałem iqman i jak najbardziej okazał się on idealnym rozwiązaniem jak dla mnie. Obecnie nie mam juz żadnych problemów w tym względzie
Lucas
 

Postprzez » Pt lis 06, 2015 21:20

 

Następna strona

Powrót do Suplementy diety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron