Jaki suplement

Wszystko co dotyczy suplementów diety...

Jaki suplement

Postprzez Weronika » N paź 07, 2018 20:15

Jaki suplement polecacie jako środek wspomagający odchudzanie, bo na samej diecie nie daję rady. Pomocy!!!
Weronika
 

Postprzez » N paź 07, 2018 20:15

 

Re: Jaki suplement

Postprzez Weronika 29 » Cz lis 01, 2018 19:03

Weronika napisał(a):Jaki suplement polecacie jako środek wspomagający odchudzanie, bo na samej diecie nie daję rady. Pomocy!!!


Moim zdaniem jednym z najlepszych jest obecnie Shape Up. Ja stosowałam te tabletki przez 3 miesiące i pozbyłam się całej nadwagi jaka miałam :D Tobie tez życzę powodzenia
Weronika 29
 

Re: Jaki suplement

Postprzez cikania » Śr sie 14, 2019 19:53

Nadwaga jest dużym problemem, zarówno fizycznym i psychicznym. Też to odczuwałam i bardzo źle się z tym czułam. Zaczęłam się odchudzać w kwietniu, zgubiłam 6 kilogramów :) po prostu ograniczałam kalorie, jadłam tylko chrupki chleb, twarogi, jajka, gotowany drób, gotowaną wątrobę, gotowane ryby, owoce i warzywa :) bez żadnych wymyślnych diet. Byłam zadowolona pierwszymi sukcesami ale waga się zatrzymała i pomimo wyrzeczeń nie chciała się ruszyć. Pomógł mi Adipex RS, zadziałał tak jak powinien. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu. Z ud poleciało mi szybciej, niż myślałam. Z talii też. Także - nie trzeba cudować, żeby się udało ;) Waga wyjściowa - 72. Waga teraz - 56. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Honoratą - 578554347 , powodzenia.
cikania
 

Re: Jaki suplement

Postprzez wassa » Wt paź 15, 2019 06:30

Suplement suplementowi jest różne. W końcu musza się między sobą różnić bo inaczej nie byłoby ich aż tyle na rynku. Ale z tego co się dowiadywałam,że wybierając suplement dobrze jest kierować się opiniami innych. Bo wiadomo,że to my piszemy takie opinie a inni się nimi sugerują. Jak dla mnie numerem jeden jest Sliminator https://dolinabiotechnologiczna.pl/sliminator-opinie i w tym artykule możecie się o tym przekonać
wassa
 
Posty: 19
Dołączył(a): Cz cze 06, 2019 10:49

Re: Jaki suplement

Postprzez KiniaJK » Wt maja 18, 2021 19:32

Osobiście jestem bardzo negatywnie ustosunkowana do suplementów na odchudzanie, natomiast nie oznacza to iż jestem ogólnie przeciwna suplementom, bo sama brałam https://moc-natura.pl/multiwitaminy-mul ... -150g.html i jestem bardzo zadowolona
KiniaJK
 

Re: Jaki suplement

Postprzez Alicja » So lis 05, 2022 17:45

Weronika 29 napisał(a):
Weronika napisał(a):Jaki suplement polecacie jako środek wspomagający odchudzanie, bo na samej diecie nie daję rady. Pomocy!!!


Moim zdaniem jednym z najlepszych jest obecnie Shape Up. Ja stosowałam te tabletki przez 3 miesiące i pozbyłam się całej nadwagi jaka miałam :D Tobie tez życzę powodzenia


Zgadzam się z tobą, z tym iż należy zwrócić uwagę, że Shape Up to środek, który wspomaga proces, o czym otwarcie pisze producent na swojej stronie. Aby całość procesu zakończyła się sukcesem są potrzebne i dieta i odpowiednie ćwiczenia
Alicja
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt maja 13, 2014 09:47

Re: Jaki suplement

Postprzez Sandra » Wt sty 03, 2023 14:08

Patrząc na wynik jaki uzyskała moja siostra podczas odchudzania, to za rewelacyjny środek bym uznała Shape Up
Sandra
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz mar 10, 2016 17:34

Re: Jaki suplement

Postprzez Roxana » Wt lut 21, 2023 21:07

Weronika napisał(a):Jaki suplement polecacie jako środek wspomagający odchudzanie, bo na samej diecie nie daję rady. Pomocy!!!

Ja zdecydowałam się na Grinday Shape Up oczywiście obok diety i systematyczność ćwiczeń. I nie żałuję tego wyboru. . W trzy miesiące pozbyłam się całej nadwagi może nie byłoby tego dużo bo 8 kg, ale mi to przeszkadzało.
Roxana
 

Postprzez » Wt lut 21, 2023 21:07

 


Powrót do Suplementy diety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron