Jak stosować suplementy przy odchudzaniu

O odchudzaniu, dyskusje, sposoby, diety, suplementy

Re: Jak stosować suplementy przy odchudzaniu

Postprzez Treska » Wt maja 29, 2018 18:42

Ameba napisał(a):Może i trywialne, ale jak najlepiej stosować suplementy wspomagające proces odchudzania?

ja zdecydiowałam się na zastosowanie Slimunox i patrząc po wyniku jaki osiągnęłam, to było to chyba nalepsze co mogłam zrobic w celu skutecznego pokonania nadwagi
Treska
 

Postprzez » Wt maja 29, 2018 18:42

 

Re: Jak stosować suplementy przy odchudzaniu

Postprzez morelova » Śr cze 26, 2019 20:03

Zawsze byłam szczupła, nie miałam problemów z wagą. Ważyłam zawsze w granicach 49-52 kg. Przez prawie rok borykałam się z problemami zdrowotymi co niestety zaowocowała nienaturalna dla mnie wagą. Byłam totalnie załamana. Nie dopinam się w sukienki, spódnice, jeansy... Pomogło dopiero stosownie Biphasic Slim, Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Szybko pohamował łaknienie, zwiększył moją przemianę materii, dał dużego kopa energii sprawiając jednocześnie ubytek kilogramów. Efekty same przyszły, znów mieszczę sie w swoje stare ciuchy, także letnie sukienki :) Pytania? wątpliwości? dzwońcie: Natalia 733 566 390
morelova
 

Re: Jak stosować suplementy przy odchudzaniu

Postprzez Daria » Wt lut 21, 2023 21:01

Ja zdecydowałam sie na dietę i dołączyłam do tego Shape Up. U mnie spisało się to połączenie znakomicie. A i jeszcze jedna sprawa, równie wązna. 2 godziny dziennie na rowerku treningowym
Daria
 

Postprzez » Wt lut 21, 2023 21:01

 

Poprzednia strona

Powrót do Odchudzanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron