Piękna kolacja

Masz ciekawą informację... podziel się nią

Piękna kolacja

Postprzez Devil93 » So lis 24, 2018 11:01

Mam dług wdzięczności wobec pewnej osoby. Chciałabym się jej odwdzięczyć w jakiejś części i zaprosić na wspólną kolację. Długo się zastanawiałam gdzie ją zaprosić i rozważam Bubbles Bar Warszawa. Znam to miejsce głównie z najlepszych alkoholi świata, a na stronie przeczytałam jeszcze, że przy rezerwacji na TripadVisor dostanę kieliszek szampana gratis. Myślicie, że to odpowiedni lokal ?
Devil93
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr paź 03, 2018 16:58

Postprzez » So lis 24, 2018 11:01

 

Re: Piękna kolacja

Postprzez szyszeczka » Cz gru 13, 2018 07:48

A wiecie gdzie dobrze można zjeść w Warszawie? Właśnie niedługo wybieram się na spotkanie ze znajomymi i tak myślę, gdzie przy okazji wstąpić. Słyszałam o restauracji Pianka. Ponoć mają tam smaczne jedzenie w atrakcyjnych cenach. Można tam zrelaksować się, oderwać do pracy w bardzo miłej atmosferze. Myślę, że ostatecznie postawię właśnie na nich.
szyszeczka
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt paź 02, 2018 09:22

Re: Piękna kolacja

Postprzez Beraksa » Pn sty 28, 2019 16:33

Super są takie promocje i może też skorzystam. Dziś natomiast odwiedziłam warszawską Restaurację Akademia i muszę powiedzieć, że to dopiero jest niesamowity lokal. Już nie będę się rozwodzić nad miłą obsługą i wspaniałym wystrojem, ale muszę zaznaczyć koniecznie jakie smakowite dania wegetariańskie mają w karcie. Pół godziny siedziałam przy tatarze z pomidorów, aby jak najdłużej czuć jego smak. Ponieważ głupio mi było prosić jeszcze raz o to danie, to jutro też się tam wybiorę :)
Beraksa
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 14:58

Re: Piękna kolacja

Postprzez wassa » Cz sty 23, 2020 18:44

Bardzo dobre jedzenie można zjeść praktycznie wszędzie wszystko zależy od tego co konkretnie chcemy zjeść. Bo na przykład jeśli lubisz smakować dania z różnych stron świata to polecam restaurację Garo Susi w Warszawie gdzie zjecie rewelacyjne sushi i inne równie smaczne dania kuchni japońskiej. Byłam tam kilka razy i za każdym coraz bardziej mi tam smakuje
wassa
 
Posty: 19
Dołączył(a): Cz cze 06, 2019 10:49

Re: Piękna kolacja

Postprzez Tomszer » Śr mar 04, 2020 02:28

Ja lubię jak jedzenie dobrze też wygląda pod względem wizualnym
Tomszer
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr mar 04, 2020 02:26

Postprzez » Śr mar 04, 2020 02:28

 


Powrót do Wiem o

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron